MODEL BUSINESS SOLUTIONS ?Model Business Solutions, kurulduğu 1992 yılından itibaren büyük ve orta ölçekli işletmelerin verimlilik ve rekabet gücünü artıran esnek iş uygulamaları geliştirir, uygular, eğitim ve destek hizmetleri verir. Bilgi ve süreç yönetim sistemlerinin söz konusu olduğu her platformda, teknoloji ve proje yönetiminden gelen gücü ve iş ortaklarının sunduğu başarı odaklı hizmetleri ile, fiyat avantajlı ve uyarlanabilir çözümler sunar. Tüm hizmet ve ürünlerinde, diğer değişkenlerden bağımsız olarak “müşteri memnuniyeti” ilkesini gözetir.
 

MODEL ERP ?
Model ERP, sektör bağımsız olarak tasarlanmış, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel uyarlanabilen tam entegre, yenilikçi ve ölçeklenebilir hazır bir ERP çözümüdür.
SEKTÖRLERE ÖZEL
BUTİK ERP ÇÖZÜMLERİ
Model, her sektörün kendine özgü dinamiklerini gözeten, sektöre özel sorunları çözecek şekilde özelleştirilebilen ERP çözümleri sunmaktadır. Çözümlerin temelinde işletmenin tüm iş süreçlerinin modellenebileceği Model ERP yer alır. Model'in özgün yazılım teknolojisinin (Anadil Platformu) verdiği esneklik sayesinde yeni yazılım bileşenleri oldukça hızlı bir şekilde geliştirilerek müşterilerimizin kullanımına sunulur.

 

 

AR-GE FİRMASI

Fonksiyon ekibinin, Ar-Ge ekibi tarafından ortaya konan Anadil platformunu kullanarak geliştirdiği açık kaynak kodlu ERP çözümleri ile ticari faaliyetlerini yürüten Model, Türkiye'nin ilk ve tek yerli iş uygulamaları geliştirme platformu olan Anadil Platformu'nun sahibidir.

Anadil Platformu üzerinde Teydeb desteği ile yürütülen Ar-Ge çalışmalarının yanında, ERP projelerinde ortaya çıkan, sahadan veri toplama ve CAD-CAM entegrasyonu gibi zorlu süreçleri de, titiz Ar-Ge yöntemleri ile başarılı bir şekilde çözümlemektedir.

AR-GE ?
Anadil Platformu, açık kaynak kodlu iş uygulamalarının daha hızlı, kaliteli ve düşük maliyetlerle üretilebilmesi için tasarlanmıştır. Platformun çok katmanlı uygulama sunucuları ile çalışan yeni versiyonu, TÜBİTAK-TEYDEP tarafından Ar-Ge kapsamında desteklenmiştir.
ERP DANIŞMANLIĞI
Model ERP, konusunda uzman ve tecrübeli ERP danışmanları tarafından uyarlanmaktadır.

 

COPYRIGHT © 2014 MODEL BUSINESS SOLUTION . ALL RIGHTS RESERVED      |      GİZLİLİK POLİTİKASI