Nonwoven Kumaş Üreticisi KARWEB İkinci Tesisinde Yine Model ERP 'yi tercih etti.

Nonwoven Kumaş Üreticisi KARWEB İkinci Tesisinde Yine Model ERP 'yi tercih etti.

Nonwoven Kumaş Üreticisi KARWEB ikinci tesisinde yine Model ERP 'yi tercih etti. 2013 yılında airlaid teknolojisi ile üretim yapmak üzere kurulmuş olan birinci tesiste 2015 yılında sipariş alımı, üretim emirleri, üretim sonu kayıtları, mamul ve hammadde depo takibi yapılmak üzere Model ERP hayata geçirilmiştir. 

2017 yılında Gaziantep 5.Organize Sanayi Bölgesi'nde ikinci tesisini açan Karweb yeni tesisinde spunlace üretimine başladı. Mevcut yazılımda yeni düzenlemeler yapılarak her iki işletmenin ihtiyaçlarını giderecek hale getirildi. Nonwoven kumaş üretimine özel üretim emri ekranları, barkod etiket tasarım ekranları ile üretim süreci takip edilebilir hale gelmiş oldu.


Karweb Hakkında

Kara Holding'e ait bir işletme olan Karweb son teknoloji makinaları ile nonwoven kumaş üretimi yapmaktadır.  • 2013 yılında kurulan Karwob Nonvowens - Karweb Airlaid işletmesi, Türkiye'nin ilk Airliad Nonwoven tesisi olup sektöründe lider ve özel kağıtların global olarak tedarikçisi konumundadır. Bugün, sağlık, hijyen ve tek kullanımlık özel ürünlerin üretimi Karweb tarafından yapılıp özellikle başta Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyanın dört bir yanına gönderilmektedir. FSC Controlled Wood sertifikalı selüloz ve Low Formaldehide sertfikalı bağlayıcı hammeddeler ile doğayı ve insanı koruyan ürünler üretilebilmektedir. Üretilen ürünler dünya nonwoven test standardı olarak kabul gören EDANA standartlarına göre test edilmekte, üretim sırasında Isravision ve Mahlo kalite kontrol sistemleriyle anlık olarak denetlenmektedir. Esnek ürün gamı, özel hammadde bileşimleri, sürekli araştırma-geliştirme ve müşteri odaklı ürün geliştirme faaliyetleriyle sektördeki yoluna hızla devam etmektedir.