Makaleler

Gelişmekte Olan İşletmelerin ERP Kullanması Gerekliliğine Dair 3 Önemli Neden

Kurumsal Kaynak Planlaması veya diğer adı ile ERP, uzun bir süredir dünyadaki tüm işletmelerin gündeminde olan bir konu. ERP çözümlerinin verimliliği arttırdığı, üretkenlik ve büyüme konusunda net bir görüş sağladığı gibi popüler görüşler bulunmaktadır. İşte büyümekte olan işletmelerin neden ERP çözümlerine ihtiyacı olduğuna dair 3 önemli neden.

Satınalma Süreçlerinizi Nasıl İyileştirebilirsiniz?

Satınalma süreçleri, tedarik zinciri yönetiminin en önemli kısımlarından birisini oluşturmaktadır. Satınalma süreçlerinin bütünleşik bir ERP sisteminde takip edilmesi hem zaman tasarrufu, hem iş gücü tasarrufu hem de maliyet açısından tasarruf sağlayacaktır. Ayrıca süreçlerin disiplin altına alınması satınalma ekibinin iş yeri motivasyonunu da arttıracaktır.

Değişik Ölçekteki İşletmeler ERP’den Nasıl Faydalanabilirler?

  • yazan Admin
  • etiket
  • 4 hafta önce
Herhangi bir sektörde, büyük , orta ve küçük ölçekteki oyuncular vardır. Bir şirket, uzun yıllara dayanan bir mikro işletme veya dev şirket olsun, her biri kendi çapında ERP sistemleri gibi operasyonel araçlardan yararlanabilir. Her durumda, şirketinizin büyüklüğünü, ihtiyaçlarını ve gelecekte neler olabileceğini düşünerek hareket etmek önemlidir. En önemlisi, bir ERP sistemini kurarken, size özel ihtiyaçların ERP tedarikçilerinin önyargılı görüşlerinden daha önemli olduğunu unutmayın.

ERP çözümleri kurumlara ne gibi faydalar sağlıyor?

Kurumların stratejik disiplin ve yönetim aracı olan Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) sistemleri, işletmelerin sinir sistemi haline geliyor. Tüm iç ve dış ticari işlemler,

ERP Nedir?

  • yazan Admin
  • etiket
  • 3 ay önce
Enterprise Resource Planning - ERP - Kurumsal kaynak planlaması ya da işletme kaynak planlaması